Zanotowane ofertyJak rezerwowaćZamów ofertę Tel.: 501 541 262
Kraj / Region
Cena od / do
Wylot z / wyjazd z
Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Rodzaj oferty
Wyszukaj hotelu
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Wyżywienie
Kategoria hotelu
Długość pobytu
Ocena
Udogodnienia
Organizator
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Rent a car
Ubezpieczenia
Hotele
Oferty
na Twoją skrzynkę e-mail
Dodaj
Regulamin

§1 Informacje ogólne

1.1 Właścicielem Portalu i podmiotem świadczącym usługi w ramach Serwisu jest BM TRAVEL BIURO PODRÓŻY
z siedzibą w Łasku, przy ul.  Skłodowskiej 7/19, NIP 831-120-91-08, działające jako agent turystyczny zwane dalej BM TRAVEL.

1.2 Sprzedajemy oferty Organizatorów turystycznych (zwanych dalej Organizatorem) zgodnie z ustawą o usługach turystycznych. Posiadamy wszystkie aktualnie  wymagane dokumenty.

1.3 Korzystając z Serwisu akceptują Państwo warunki określone w niniejszym Regulaminie i ponoszą odpowiedzialność
za własne czynności wynikające z korzystania z Serwisu.

1.4 Korzystanie z Serwisu możliwe jest tylko w swoim imieniu. Jeśli czynią to Państwo w imieniu osoby trzeciej, oznacza to,
że posiadają Państwo ważne w świetle prawa pełnomocnictwo. Za działanie bez pełnomocnictwa lub z przekroczeniem jego granic ponoszą Państwo pełną odpowiedzialność.

1.5 Dokonanie rezerwacji i zakupu wycieczki turystycznej jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją warunków uczestnictwa Organizatora oraz zapisów niniejszego Regulaminu.

1.6 Portal Turystyczny BM TRAVEL korzysta z najnowszych technologii internetowych, jednak konkretna oferta może być 
w danym momencie już nieaktualna ze względu na wyczerpanie się wolnych miejsc. Dotyczy to szczególnie ofert Last Minute.

1.7 BM TRAVEL nie udziela gwarancji, że korzystanie z Serwisu będzie przebiegało bez usterek
czy przerw technicznych.

1.8 Prezentowane na stronach internetowych BM TRAVEL materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

§2 Polityka prywatności i ochrona danych

2.1 BM TRAVEL  prowadzi politykę ochrony prywatności, której podstawowe zasady zaprezentowane są poniżej oraz jednocześnie stanowią konieczny warunek korzystania z Serwisu. Wszystkie osoby odwiedzające portal turystyczny
BM TRAVEL mają zapewnioną anonimowość i same decydują o jej zakresie oraz rejestracji w bazach danych portalu.

2.2 Dane zarejestrowane przez Użytkownika są chronione zgodnie z przepisami prawa polskiego
tj. ustawą o ochronie danych osobowych  (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

2.3 Wypełnienie formularza rezerwacyjnego oznacza zgodę Użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych w celach związanych z obsługą klienta oraz w celach marketingowych.

2.4 Podanie przez Użytkownika portalu danych osobowych jest dobrowolne i związane wyłącznie
z procedurą zakupu oferty turystycznej oraz  przeprowadzenia poprawnej jej realizacji.

2.5 Portal turystyczny BM TRAVEL zobowiązuje się nie ujawniać, nie odsprzedawać i nie wymieniać osobom trzecim danych osobowych zarejestrowanych Użytkowników zgromadzonych w systemie w trakcie rejestracji.

2.6 Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych każdy z zarejestrowanych Użytkowników
ma możliwość wglądu w podane przez siebie dane oraz ich modyfikowania lub ich całkowitej zmiany. Portal turystyczny BM TRAVEL będzie informował o wszelkich zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wynikać ze zmian w polskim prawie lub zmian wynikających z profilu działalności firmy.

2.7 Dane uzyskane poprzez formularze Newslettera mają na celu jedynie umożliwienie osobom zainteresowanym i tylko takim przesyłanie informacji na temat ofert, ofert specjalnych, ofert last minute oraz innych promocji.

2.8 BM  TRAVEL zobowiązuje się przekazywać informacje swoim Użytkownikom o wszelkich zmianach w polityce ochrony prywatności, mogących wystąpić zarówno w wyniku zmian w polskim prawie, jak i ze zmian wynikających z działalności firmy.

§3 Cena i bezpieczeństwo transakcji

3.1 BM TRAVEL sprzedaje oferty zgodnie z ustawą o usługach turystycznych, co oznacza, że ceny imprez są dokładnie takie same jak u Organizatorów tych podróży.

3.2 Cena zakupionej wycieczki turystycznej obejmuje wszystkie składniki zawarte w opisie konkretnej oferty,
a w szczególności:

a) opłatę za zakwaterowanie,

b) opłatę za środek transportu (nie dotyczy wycieczek z dojazdem własnym),

c) opłatę za wyżywienie,

d) opłatę za świadczenia dodatkowe zgodne z opisem wycieczki,

e) podatki,

f) ubezpieczenie KL i NNW,

g) opłaty paliwowe i lotniskowe w przypadku wycieczek lotniczych,

h) inne zgodne z opisem wycieczki.

3.3 Finalna cena zakupu wycieczki turystycznej nie jest gwarantowana przez BM TRAVEL w momencie dokonywania przez Państwa rezerwacji, aż do chwili uzyskania przez BM TRAVEL ostatecznego potwierdzenia Państwa rezerwacji od Organizatora.

3.4 Organizator może zmienić lub wycofać ze sprzedaży ofertę już po dokonaniu rezerwacji. Rezerwacja taka zostanie anulowana bez ponoszenia przez Państwa jakichkolwiek kosztów. BM TRAVEL nie ma wpływu na dokonywanie zmian przez Organizatora. Zasady dokonywania tych zmian określone są każdorazowo w Umowie - Zgłoszeniu lub w Warunkach Uczestnictwa, jaką podpisują Państwo przy dokonywaniu rezerwacji.

3.5 Każdy z Organizatorów zastrzega sobie prawo do zmiany ceny wycieczki w sytuacjach przewidzianych w warunkach uczestnictwa danego Organizatora.

3.6 BM TRAVEL realizuje bezpieczne operacje finansowe za pomocą przelewów, transferów bankowych.

§4 Zakładanie rezerwacji

4.1 wyszukiwanie - do wyboru mają Państwo jeden z dwóch sposobów wyszukiwania:

a) wyszukiwarka – wpisując w niej konkretne kryteria wyboru np. termin, kraj, standard obiektu, wyżywienie, otrzymają Państwo listę propozycji spełniających podane wymogi. Po wybraniu pola „szukaj” pojawi się lista propozycji najbardziej zbliżona do Państwa preferencji. Klikając na dowolnie wybraną wycieczkę przejdą Państwo do szczegółowego przedstawienia wybranej oferty

b) wybrane oferty prezentowane na stronach portalu, podzielone według kategorii np. last minute, egzotyka, dla rodzin
z dziećmi, zwiedzanie i wypoczynek. Przedstawiona oferta nie jest jeszcze ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

4.2 zamówienie - do wyboru mają Państwo jeden z trzech sposobów rezerwacji:

a) on – Line - jeżeli wybrana oferta spełnia Państwa oczekiwania, prosimy dokonać wstępnej rezerwacji poprzez kliknięcie na pole "zamów ofertę". Na ekranie wyświetli się formularz zgłoszeniowy, w którym poprosimy o podanie danych osoby dokonującej rezerwacji, kontaktu oraz danych osób towarzyszących w podróży. Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne dane do przygotowania dokumentów. Nie jest to jeszcze zawarcie umowy (w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów (traktujemy to jako rezerwację „wstępną”).
Po kliknięciu w przycisk „Zamów ofertę” - informacja zostanie przesłana do naszych konsultantów, którzy dokonają wstępnych rezerwacji u danego touroperatora i niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji. W każdej chwili możecie Państwo zadać dodatkowe pytania dotyczące oferty. Udzielimy wyczerpującej odpowiedzi najszybciej jak to będzie możliwe.

b) telefonicznie - dzwoniąc pod numer +48 (43) 67 66 378 i podając numer oferty. Rezerwacja zostanie przeprowadzona telefonicznie z naszym konsultantem.

c) w Biurze Obsługi Klienta w Łasku, ul. Polna 2, gdzie rezerwacja zostanie przeprowadzona
na miejscu.

4.3 potwierdzenie miejsc – bez względu na to w jaki sposób złożycie Państwo zamówienie
(przez Internet, telefon lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta) nasz konsultant dokona potwierdzenia zamówienia, obliczy całkowity koszt wyjazdu i skontaktuje się z Państwem w celu ostatecznej akceptacji zamówienia. Konsultant prześle
e-mailem na podany przez Państwa przy rezerwacji adres potwierdzenie zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi.

4.4 dokonanie płatności

4.4.1 W zależności od długości terminu pomiędzy rezerwacją wycieczki turystycznej, a datą jej rozpoczęcia możliwe są dwa rodzaje płatności za wycieczkę:
- płatność częściowa polegająca na wpłacie, określonej przez Organizatora, zaliczki,
- płatność całkowita.

4.4.2 Po potwierdzeniu przez Państwa rezerwacji dokonują Państwo zapłaty na nasz rachunek bankowy:
Bank Śląski ING 19 1050 1461 1000 0090 7646 5930 

4.4.3 Dajemy Państwu możliwość kilku dogodnych form płatności:

a) tradycyjnym przelewem bankowym (w siedzibie Państwa banku lub za pomocą konta internetowego)

b) e-przelewem z konta internetowego

c) gotówką w Biurze Obsługi Klienta – adres -  Łask ul. Polna 2.
Aby szybko zaksięgować Państwa wpłatę na nasze konto i przyspieszyć realizację umowy prosimy wysłać potwierdzenie przelewu na adres: rezerwacja@bmtravel.pl lub faksem na nr: +48 (43) 67 66 378.

4.5 podpisanie umowy

4.5.1 Dokumentami rezerwacyjnymi są Umowa - Zgłoszenie i warunki uczestnictwa danego Organizatora. Należy się z nimi dokładnie zapoznać i czytelnie je podpisać.

4.5.2 Prosimy umowę odesłać faxem na numer +48 (43) 67 66 378 lub zeskanować i wysłać e-mailem
na adres: rezerwacja@bmtravel.pl.

4.6 dostarczenie dokumentów podróżnych

4.6.1 Po dokonaniu przez Państwa płatności nasz konsultant potwierdza rezerwację w systemie
i wysyła e-mailem lub faksem potwierdzenie rezerwacji.

4.6.2 Formy odbioru dokumentów podróży zależą od rodzaju transportu:

a) podróż samolotem - na lotnisku otrzymacie Państwo od Organizatora dokumenty podróży na podstawie wysłanego wcześniej potwierdzenia rezerwacji. Na dobę przed podróżą prosimy o kontakt z naszym Biurem w celu potwierdzenia godziny wylotów.

b) podróż autokarem – wystarczy mieć przy sobie umowę – zgłoszenie lub potwierdzenie rezerwacji.

c) podróż z dojazdem własnym – dokumenty podróżne dostarczymy Państwu na wskazany adres domowy. Będzie to voucher z adresem ośrodka/hotelu wraz z mapką dojazdową.

4.6.3 Bez względu na rodzaj transportu prosimy wszystkich Klientów o kontakt telefoniczny na ok. 1-2 dni przed wyjazdem
w celu potwierdzenia godzin wylotu lub wyjazdu autokarowego.

4.6.4 BM TRAVEL poinformuje Państwa każdorazowo o wszelkich zmianach w rezerwacji wycieczki turystycznej
na podstawie otrzymanego komunikatu od Organizatora.

§5 Anulacja lub zmiany rezerwacji przez Klienta

5.1. Dokonanie zmian lub anulacji rezerwacji po zakupie wycieczki turystycznej możliwe jest
na warunkach określonych przez Organizatora.

5.2. Dokonując zmian lub anulacji należy liczyć się z możliwością wystąpienia kosztów manipulacyjnych zgodnie
z warunkami uczestnictwa Organizatora.

5.3 Dokonanie zmian lub anulacji rezerwacji wycieczki turystycznej możliwe jest poprzez wysłanie drogą elektroniczną zlecenia zmian lub anulacji rezerwacji (podając nazwisko i numer rezerwacji) na adres e-mail: rezerwacja@bmtravel.pl albo wysłanie faxem pod numerem +48 (43) 67 66 378

§6 Warunki anulowania rezerwacji przez Organizatora

6.1 Zasady anulowania wycieczek przez Organizatorów zawarte są w ogólnych warunkach uczestnictwa Organizatora.

6.2 Informacje o ewentualnych zmianach w Państwa rezerwacji dokonanych przez Organizatora, przesyłane będą przez
BM TRAVEL pod wskazany w formularzu adres e-mail.

6.3 BM TRAVEL nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w rezerwacji lub za anulowanie rezerwacji przez Organizatora. 

§7 Reklamacje

7.1 Każdy klient, który zakupił w BM TRAVEL wycieczkę turystyczną, ma prawo do złożenia reklamacji w zakresie związanym z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umowy przez Organizatora świadczeń zawartych w Umowie.

7.2 Reklamacje należy składać w formie pisemnej pod rygorem nieważności na adres Organizatora. Reklamacje rozpoznaje Organizator na zasadach opisanych w warunkach uczestnictwa danej wycieczki turystycznej.

7.3 Prawidłowo złożona reklamacja powinna, co najmniej zawierać: oznaczenie Usługobiorcy tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania (może zawierać także adres poczty elektronicznej i telefon kontaktowy, co ułatwi kontakt z Usługobiorcą) oraz opis reklamowanego faktu lub usługi. Reklamacje, które nie zawierają wskazanych danych nie będą rozpatrywane.

7.4 Reklamacje związane z jakością obsługi przez BM TRAVEL należy składać na adres
BM Travel Biuro Podróży ul. Polna 2, 98-100 Łask w formie pisemnej. BM TRAVEL rozpatrzy Państwa reklamację w terminie nieprzekraczalnym 14 dni od daty otrzymania.

§8 Postanowienia końcowe

8.1 W sprawach nieuregulowanych przez postanowienia niniejszego Regulaminu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

8.2 Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez BM TRAVEL rozstrzygane są przez sądy powszechne, rzeczowo i miejscowo właściwe według ustawy.

8.3 BM TRAVEL nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe po stronie osób korzystających z usług świadczonych przez BM TRAVEL wynikające z faktu nie odbycia podróży w przypadku występowania siły wyższej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a także z przyczyn niezależnych od BM TRAVEL, w szczególności strajku pracowników linii lotniczych, pracowników portów lotniczych, itp.

8.4 Korzystając z usług świadczonych przez BM TRAVEL oświadczają Państwo, że akceptują Państwo wszystkie postanowienia niniejszego Regulaminu bez zastrzeżeń.
 

Nasi partnerzy
touroperatorzy
touroperatorzy
Biuro podróży Łask BM Travel oferuje wczasy krajowe i zagraniczne, wycieczki objazdowe, wyjazdy weekendowe dla rodzin, dla seniorów, dla singli. Zapraszamy zarówno do ekskluzywnych hoteli i pensjonatów jak i na campingi. Wyjątkowe oferty first i last minute, wyjazdy na narty, nurkowania, surfing i do SPA. Dla dzieci i młodzieży wycieczki, kolonie, obozy. Wypoczywać możesz z nami nie tylko w Europie, ale także w najodleglejszych i najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Wypoczynek możesz łączyć ze zwiedzaniem. Polecamy odkrywanie Polski, Portugalii, Włoch, Hiszpani,Francji, Grecji, Beneluxu, Niemiec, Bułgarii, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Czech, Austrii, Węgier, Szwajcarii, Słowacji, Cypru, Izraela, Jordanii, Syrii, Japonii, Egiptu, Turcji, Tunezji, Dominikany, Majorki, Ibizy, Wysp Zielonego Przylądka, Brazylii, Chin, Japonii, Filipin, Meksyku, Sri Lanki, Tajlandii, Maroko, Kenii, Dubaju, i wielu, wielu innych bajecznych miejsc na świecie. Biuro podróży w Łasku, biuro podróży Pabianice, biuro podróży Zduńska Wola, biuro podróży Bełchatów
Opublikowane na stronach internetowych bmtravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wykonanie KSI Media